portfolio site templates

O nas


Szanowni Państwo,

Żłobek Zielona Wyspa serdecznie wita wszystkich Rodziców, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swoich pociech. Jesteśmy niepubliczną placówką świadczącą wysokiej klasy opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Od września 2008 roku do czerwca 2016 roku prowadziliśmy niepubliczne Przedszkole Kropelka na Ruczaju a także z powodzeniem prowadzimy od sierpnia 2015 niepubliczne Przedszkole i Żłobek Zielona Wyspa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi stało się skarbnicą wiedzy na temat wychowania, nauczania i opieki nad dziećmi. Nowopowstały oddział żłobka Zielona Wyspa – żłobek Zielona Wyspa II mieści się w budynku przy ul. Balickiej 14 A (dzielnica VI Bronowice) nieopodal zielonych terenów rekreacyjnych. W pobliżu naszego żłobka znajdują się przedszkola samorządowe oraz szkoła podstawowa nr 153, co jest bez wątpienia atutem dla rodziców Obiekt spełnia wszelkie wymogi sanitarne i bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Głęboko wierzymy, że spełnimy zarówno Państwa oczekiwania, jak również sprostamy wymaganiom tych najmłodszych. 

Żłobek Zielona Wyspa II powstał dzięki współudziale funduszy europejskich i został wpisany do rejestru żłobków niepublicznych miasta Krakowa, a wpis ten uprawnia nas do uzyskiwania dofinansowania na pobyt oraz wyżywienie maluchów w naszym żłobku.

Nasz żłobek przystąpił do projektu PIERWSZE KROKI – Wsparcie osób pełniących funkcje opiekuńcze nad dziećmi do lat 3 – wracających lub dopiero wchodzących na rynek pracy poprzez utworzenie nowych miejsc opieki w żłobku sprawującym wielogodzinną, kompleksową opiekę nad dzieckiem w Krakowie.

Mobirise
Adres

ul. Balicka 14A
30-149 Kraków

Dane kontaktowe

telefon:
513 779 886

e-mail: bronowice@zielonawyspa.
                                                         edu.pl

Mobirise