O NAS

Szanowni Rodzice,

Żłobek Zielona Wyspa  wita wszystkich Rodziców, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swoich pociech. Jesteśmy niepubliczną placówką świadczącą wysokiej klasy opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Od września 2008 roku do czerwca 2016 roku prowadziliśmy niepubliczne Przedszkole Kropelka na Ruczaju, a także z powodzeniem prowadzimy od sierpnia 2015 Przedszkole Zielona Wyspa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi stało się skarbnicą wiedzy na temat wychowania, nauczania i opieki nad dziećmi.

Żłobek Zielona Wyspa jest miejscem, gdzie każde dziecko poczuje się bezpiecznie oraz komfortowo.

Niepubliczny Żłobek Zielona Wyspa mieści się w nowo wybudowanym budynku przy ul. Dr. Judyma 16, spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasza placówka jest usytuowana na zielonych terenach i dysponuje dużym placem zabaw. W naszym sąsiedztwie znajdują się szkoła podstawowa, co bez wątpienia jest atutem dla rodziców i dzieci. Nasz żłobek posiada dogodne połączenia komunikacyjne. 

 Maluchy mają do dyspozycji przestronne, jasne sale dydaktyczne, różnorodność pomocy i zabawek edukacyjnych.

Nasz zespół tworzą profesjonalni, wykwalifikowani oraz zaangażowani specjaliści, dla których praca z dziećmi jest samą przyjemnością. Mając na uwadze to, iż każde dziecko jest inne podchodzimy do maluchów indywidualnie, z pełną życzliwością i zrozumieniem - tak aby sprostować zarówno ich oczekiwaniom jak również rodziców. 

Duże doświadczenie w pracy z dziećmi sprawiło, że uśmiech i zadowolenie każdego z maluchów to nagroda, której nie można wyrazić w pieniądzu. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Głęboko wierzymy, że spełnimy zarówno Państwa oczekiwania, jak również sprostamy wymaganiom tych najmłodszych.

Żłobek Zielona Wyspa powstał dzięki współudziale funduszy europejskich i został wpisany do rejestru żłobków niepublicznych.

Mobirise
Adres

ul. Judyma 16
30- 436 Kraków

Dane kontaktowe

telefon:
505 160 113

e-mail: biuro@zielonawyspa.edu.pl

Mobirise