free html web templates

O nas


Szanowni Państwo,

Żłobek Zielona Wyspa III serdecznie wita wszystkich Rodziców, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swoich pociech. Jesteśmy niepubliczną placówką świadczącą wysokiej klasy opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Od września 2008 roku do czerwca 2016 roku prowadziliśmy niepubliczne Przedszkole Kropelka na Ruczaju a także z powodzeniem prowadzimy od sierpnia 2015 niepubliczne Przedszkole i Żłobek Zielona Wyspa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi stało się skarbnicą wiedzy na temat wychowania, nauczania i opieki nad dziećmi. Nowopowstały oddział żłobka Zielona Wyspa III – żłobek Zielona Wyspa III mieści się w budynku przy ul. Mazowieckiej 60. W pobliżu naszego żłobka znajdują się przedszkola samorządowe oraz szkoły podstawowe, co jest bez wątpienia atutem dla rodziców. Obiekt spełnia wszelkie wymogi sanitarne i bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Głęboko wierzymy, że spełnimy zarówno Państwa oczekiwania, jak również sprostamy wymaganiom tych najmłodszych. 

Żłobek Zielona Wyspa III powstał dzięki współudziale funduszy europejskich i został wpisany do rejestru żłobków niepublicznych.

Nasz żłobek przystąpił do projektu PIERWSZE KROKI – Wsparcie osób pełniących funkcje opiekuńcze nad dziećmi do lat 3 – wracających lub dopiero wchodzących na rynek pracy oraz osób pracujących poprzez utworzenie nowych miejsc opieki w żłobku sprawującym wielogodzinną, kompleksową opiekę nad dzieckiem w Krakowie.

Mobirise
Adres

ul. Mazowiecka 60 
30- 019 Kraków

Dane kontaktowe

telefon:
519 602 823 

e-mail:     mazowiecka@zielonawyspa.                                                               edu.pl

Mobirise