O nas

Szanowni Rodzice,

Żłobek Zielona Wyspa III wita wszystkich Rodziców, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swoich pociech. Jesteśmy niepubliczną placówką świadczącą wysokiej klasy opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Od września 2008 roku do czerwca 2016 roku prowadziliśmy niepubliczne Przedszkole Kropelka na Ruczaju, a także z powodzeniem prowadzimy od sierpnia 2015 Przedszkole i Żłobek Zielona Wyspa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi stało się skarbnicą wiedzy na temat wychowania, nauczania i opieki nad dziećmi.

Miło nam podzielić się z Państwem wspaniałą informacją, że Żłobek Zielona Wyspa otwiera kolejną, trzecią już placówkę. Nowopowstały oddział żłobka Zielona Wyspa – żłobek Zielona Wyspa III mieści się w budynku przy ul. Mazowiekiej 60. 

Żłobek Zielona Wyspa jest miejscem, gdzie każde dziecko poczuje się bezpiecznie oraz komfortowo.

Niepubliczny Żłobek Zielona Wyspa III znajduje się w  budynku spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa, Placówka  dysponuje   dużym placem zabaw. W naszym sąsiedztwie znajdują się liczne przedszkola samorządowe  oraz szkoły podstawowe, co bez wątpienia jest atutem dla rodziców i dzieci. Nasz żłobek posiada dogodne połączenia komunikacyjne. 

Maluchy mają do dyspozycji przestronne, jasne sale dydaktyczne, różnorodność pomocy i zabawek edukacyjnych.

Nasz zespół tworzą profesjonalni, wykwalifikowani oraz zaangażowani specjaliści, dla których praca z dziećmi jest samą przyjemnością. Mając na uwadze to, iż każde dziecko jest inne podchodzimy do maluchów indywidualnie, z pełną życzliwością  i zrozumieniem – tak aby sprostać zarówno ich oczekiwaniom jak również rodziców. 

Duże doświadczenie w pracy z dziećmi sprawiło, że uśmiech i zadowolenie każdego z maluchów to nagroda, której nie można wyrazić w pieniądzu. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Głęboko wierzymy, że spełnimy zarówno Państwa oczekiwania, jak również sprostamy wymaganiom tych najmłodszych.

Żłobek Zielona Wyspa III powstał dzięki współudziale funduszy europejskich i został wpisany do rejestru żłobków niepublicznych.

Nasz żłobek brał udział w projekcie PIERWSZE KROKI – Wsparcie osób pełniących funkcje opiekuńcze nad dziećmi do lat 3 – wracających lub dopiero wchodzących na rynek pracy oraz osób pracujących poprzez utworzenie nowych miejsc opieki w żłobku sprawującym wielogodzinną, kompleksową opiekę nad dzieckiem w Krakowie.

Mobirise
Adres

ul. Mazowiecka 60 
30- 019 Kraków

Dane kontaktowe

telefon:
519 602 823 

e-mail:     mazowiecka@zielonawyspa.                                                               edu.pl

Mobirise

Free AI Website Maker