Hip hip hurrrraaa!!! :D nasze przedszkole wygrało XV Wielką Paradę Smoków

Pragniemy podzielić się z Państwem wspaniałą informacją, iż 31 maja Niepubliczne Przedszkole Kropelka, które prowadzimy od 2008 roku wygrało tegoroczną Paradę Smoków. Od początku wierzyliśmy, że nasz smok Recykling jest niezwykły. Nie mogło być inaczej…. bowiem już podczas jego narodzin, kiedy powstawał w Niepublicznym Przedszkolu Kropelka jego twórcom towarzyszył wspaniały nastrój i chęć wspólnego tworzenia. Zbudowany z koszy do segregacji śmieci budził wielkie zainteresowanie i zaskoczenie podczas pochodu. Gdy kroczyliśmy dumnie ulicą Sławkowską publiczność nie mogła od nas oderwać wzroku. Zebraliśmy mnóstwo oklasków uznania i okrzyków zachwytu. Tego dnia każde dziecko na Rynku Głównym chciało jechać w naszym koszu. Udział w Paradzie Smoków dostarczył nam niezapomnianych wrażeń. Była to świetna zabawa dla dzieci, ogrom pracy, ale i wielka radość zwycięstwa. Nasz trud został doceniony przez jury z czego jesteśmy bardzo dumni. Rodziców i dzieci, którzy szli z nami w niedzielę prosimy o propozycje przeznaczenia naszej wspólnej nagrody w kategorii Open.

Składamy serdeczne podziękowania dzieciom z grupy Starszaków i ich Rodzicom, którzy razem z nami podjęli się wyzwania tegorocznej Parady Smoków – jego budowy i prezentacji podczas pochodu, w szczególności pani Ewelinie za koncepcję smoka i wykonanie jego projektu. Dziękujemy oczywiście naszej pani Dyrektor Jolancie Muszyńskiej oraz pani Marzence – wychowawcy Starszaków, które sprawowały opiekę nad powstawaniem naszego Recyklinga.

Z tak zgraną ekipą możemy wszystko 🙂

sssssmok 001